Фестиваль гігантських китайських ліхтарів

Дата туру: 18.01.2020

Перший в Україні Музей фотоілюзій

Музей фотоілюзій відкритий для глядачів будь-якого віку, без обмежень і може гарантувати – нудно не буде! Побувати на обкладинці журналу Форбс, врятуватись від акули, втекти від виверження вулкану, відчути левітацію і це лише найменша частина того, що є у нашому музеї.

Це новий формат музею, в якому фотозйомка не тільки не заборонена, але і є невід’ємною частиною чарівного дійства. Відвідувачі музею – це не просто глядачі, а повноправні учасники локацій. Тут кожен знайде щось особливо близьке саме для себе, адже картини охоплюють найцікавіші для людства теми!

 

Фестиваль гігантських китайських ліхтарів

Деякі люди плутають Фестиваль гігантських китайських ліхтариків із запуском «небесних ліхтарів», але це велика помилка. Цей фестиваль – ціла культура, яка прийшла до нас зі Сходу. Більше 30 гігантських інсталяцій, підсвічених з середини, створять чарівну атмосферу на території одного з кращих ландшафтних парків Києва (Співоче поле).

Чудова ідея для сімейного відпочинку в період новорічних і різдвяних свят! Вас чекають анімаційні зони, святковий ярмарок та яскрава шоу-програма у вихідні.

 

Програма туру:

11:00  збір групи та виїзд з м.Черкаси;

11:45  збір групи та виїзд зі м.Сміли;

12:15  виїзд з м.Городище;

12:45  виїзд з м.Корсунь-Шевченківський;

15:00-16:00  час в музеї фотоілюзій;

16:00-16:25  переїзд до наступної локації;

16:25-20:00  час на Фестивалі гігантських китайських ліхтарів (Співоче поле);

20:00  виїзд з м.Київ;

23:00  орієнтовне прибуття в м.Корсунь-Шевченківський;

23:30  орієнтовне прибуття в м.Городище;

00:00  орієнтовний час повернення в м.Смілу;

00:45  орієнтовний час повернення в м.Черкаси.

ВАРТІСТЬ ТУРУ 470 ГРН/ОСОБА

 

*дітям до 10 років 420 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страхування, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачується вхідний квиток в музей фотоілюзій – 140 грн; вхідний квиток на територію Фестивалю гігантських китайських ліхтариків (Співоче поле) – дитячий квиток (до 7 років) безкоштовно (за наявності свідоцтва про народження); дитячий квиток (7-16 років) 160 грн; квиток для дорослого 200 грн; сімейний (2 дорослих + 1 дитина) 480 грн (тариф доступний тільки для онлайн квитків); сімейний (1 дорослий + 2 дитини) 450 грн (тариф доступний тільки для онлайн квитків).

 

*туристична компанія залишає за собою право змінювати програму тура в зв’язку з погодніми умовами та іншими непередбачуваними ситуаціями

Залишити відгук