Іподром та кінні прогулянки на Трухановому острові

Труханівський  острів – острів на Дніпрі, розташований навпроти історичного центру міста Києва між головним руслом і рукавом Дніпра Чортория.
Вважається, що назва Труханового острова походить від імені половецького ханаТугорхана, так як в кінці XI століття на ньому знаходилася резиденція його дочки – дружини київського князя Святополка. За часів Київської Русі на Трухановому острові існувало також поселення Ольжіші, що належало княгині Ользі. У 1534 році острів перейшов у володіння Пустинно-Микільського монастиря,а  в 1698 р. був повернений місту. В середині XIX століття на ньому з’явилися перші споруди, в 1880-х виникли робочі селища в зв’язку зі створенням на острові 1-го і 2-ої об’єднання Дніпровського пароплавства. Після їх руйнування під час Другої світової війни Труханів острів перебудували в місце відпочинку.
Сьогодні на Трухановому острові розташовані великі пляжі, водні станції, спортивні споруди, Дніпровський гідропарк, ресторани, будинки відпочинку і багато зелені. Однією з найсучасніших баз відпочинку на Трухановому острові є комплекс відпочинку та розваг “Труханів”.
Труханівський острів – унікальний шматочок живої природи в самому серці Києва, багатий тваринним і рослинним міром.многіе представники якого занесені в Червону книгу.
Це місце по праву вважається улюбленим у жітей Києва і гостей століці.Шашликі, водні види спорту, риболовля – ось лише мала частина всього того, чим можна зайнятися на Трухановому острові.

Крім того, всім бажаючим надається унікальна можливість зробити кінну прогулянку  дивно красивою лісопарковій смузі острова.

Клуб любителів коней “Аргамак” знаходиться на Трухановому острові.
Спеціалізація: школа верхової їзди, прокат коней, прогулянки по острову.

Залишити відгук