Львів + файні Карпати

Захоплююча архітектура Львова, курортні Східниця і Трускавець, скелі Довбуша і карпатський трамвай

Тривалість туру: 3 дні/2ночі

Вартість туру 1200 грн/особа

1 день: зустріч на вокзалі (09:00) – автобусна оглядова екскурсія Львовом – перерва на обід – пішохідна екскурсія “Львів – перше побачення” – поселення у готель – вільний час.

2 день: сніданок і виїзд зі Львова (08:00) – Меденичі (огляд зоопарку) – Східниця (дегустація мінеральних вод та обід) – Борислав (молитви на оздоровлення та благословення мощами) – Трускавець (прогулянка центральною частиною міста, дегустація вод та SPA) – Львів (повернення о 22:00).

3 день: сніданок і виїзд зі Львова (08:00) – Бубнище (скелі Довбуша) – Вигода (обід і карпатський трамвай) – Гошів (огляд монастиря) – Львів (повернення о 22:00).

У вартість ВХОДИТЬ: проживання (2 ночі), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, транспортні послуги (під час автобусної екскурсії Львовом та у 2-й 3-й день туру), страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:квитки на потяг, доїзд на 2-й та 3-й день від готелю до місця виїзду автобуса, доїзд на 2-й день від місця приїзду автобуса до готелю, вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Вартість вхідних квитків:
– Личаківське кладовище: загальний – 30 грн., студенти та діти – 20 грн., діти до 12 р. – 15 грн.;
– Вірменська церква: загальний – 2 грн., студенти та учні 1 грн.;
– Латинська катедра: загальний – 3 грн., студенти та учні 2 грн.;
– Італійський дворик: загальний – 5 грн., студенти та учні 2 грн.;
– Зоопарк: дорослі, студенти, пенсіонери – 50 грн., діти від 5 до 15 років – 30 грн., діти до 5 років – б/к;
– SPA-центр готелю “Женева” (за 2 години перебування): загальний – 80 грн., діти до 16р. – 60 грн.;
– Скелі Довбуша: загальний – 3 грн.;
– Карпатський трамвай: дорослі – 100 грн.; діти від 6 до 14 років – 50 грн., діти до 6 років (без додаткового місця) – б/к.

Проживання: один з готелів Львова: «Гетьман», «Долинський», «Кайзер», «Цісар», 2- чи 3-місні номери з вигодами в номері.

Харчування: 

Сніданок у 1-й день: перед виїздом на екскурсію можна випити філіжанку кавусі та з’їсти канапки чи поснідати в ресторанах чи кафе на головному залізничному вокзалі Львова;
Обід у 1-й день і вечеря в 1-й день: пропонуємо Вам на Ваш смак, вибір і можливості скуштувати найкращі галицькі страви у львівських рестораціях та кафе, адже львівські кухарі вважалися одними з найкращих в усій австрійській імперії та сучасній Україні.
Сніданок у 2-й день: відбувається у кафе “Львівський потяг”(на зразок «Пузата хата»), м. Львів, вул. Чернівецька.
Обід у 2-й день: відбувається в ресторані с. Східниця. Пропоноване меню: грибна юшка, картопляне пюре, свинина тушкована з овочами, салат з квашеної капусти, хліб, компот. Вартість 85 грн./порція.
Вечеря у 2-й день: кафе, ресторани,  кав’ярні  міста Львова на власний смак і вибір.
Сніданок у 3-й день: відбувається у кафе “Львівський потяг”(на зразок «Пузата хата»), м. Львів, вул. Чернівецька.
Обід у 3-й день: відбувається в кафе “Vigoda” та складається з наступного меню: салат з молодої капусти, грибна юшка, картопляне пюре, м’ясо по домашньому, узвар або чай, хліб. Вартість: 70 грн./порція.
Вечеря у 3-й день: кафе, ресторани,  кав’ярні  міста Львова на власний смак і вибір.

 

Залишити відгук