МАНДРИ У МИНУЛЕ

(с.Васютинці + с.Вереміївка, Чорнобаївський р-н)

 

08:00 – виїзд з Сміли.

09:00 – виїзд з Черкас.

10:30 – екскурсія Васютинським дендрологічним парком. Васютинський дендрологічний парк маловідомий, але дуже гідний найвищих оцінок. Виявляється, крім відомого на всю Україну дендропарку “Софіївка”, в нашій області є ще один прекрасний пам’ятник садово-паркового мистецтва. Розташований він в селі Васютинці Чорнобаївського району. Васютинський дендрологічний парк заснував у 1977 році вчитель біології місцевої школи Іван Сиволап. Парк невеликий, але рослин у ньому навіть більше, ніж у знаменитій “Софіївці”. Творець парку постарався, щоб його дітище було унікальним. Сьогодні тут можна знайти понад 250 видів трав’янистих рослин і понад 300 видів дерев і чагарників.

12:00 – приїзд в с. Вереміївку, екскурсія. Абсолютно несподіване видовище чекає  мандрівників на хуторі «Тараса Бульби». На мальовничих полях край села зводиться … справжній хутір Тараса Бульби. Уродженець села, мистецтвознавець і художник, лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка Володимир Недяк вирішив створити музей-скансен, де кожен бажаючий матиме змогу з головою поринути в життя і побут козаків, підкувати коня, з’їздити волами до млина, змолоти борошно і випекти хліб у печі за стародавніми рецептами.

За основу було взято відомий твір Миколи Гоголя «Тарас Бульба» і вирішено відтворити батьківщину його головного героя.

Неподалік хутору вже розбудували садибу старого козацького полковника – п’ять комор, криницю, льохи під хату Тараса Бульби. Поряд – стайня, вівчарня та хлів для волів.

Перебуваючи тут, складається враження, що потрапляєш у минуле – у кінець вісімнадцятого століття. Тихо, спокійно і жодних проявів звичної нам цивілізації.

14:00 – орієнтовний час виїзду додому.

16:30 – орієнтовний час приїзду в Черкаси.

17:30 – орієнтовний час приїзду в Смілу.

 

Вартість туру  від 270 грн/особа

 

*При бронюванні туру прохання уточнювати ціни

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачуються: вхідні квитки, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, додаткові витрати.

Залишити відгук