«МІСЦЕ СИЛИ» ЧИГИРИНСЬКЕ КІЛЬЦЕ

Запрошуємо Вас прогулятися історичними стежками козацького краю – місцем сили героїчного українського народу. Спочатку завітаємо до Чигирина, відвідаємо музей Богдана Хмельницького, та на  Богдановой горі вшануємо память героїв та помилуємось краєвидами цієї місцевості. Далі відправимось до Суботова, де оглянемо Іллінську церкву та родовий маєток славетного гетьмана. Прогуляємось таємними стежками Холодного Яру та відчуємо тисячолітню велич під кронами дуба-велетня. На Вас чекають багато цікавих історій та незабутні яскраві емоції.

 

Дата туру: 23.05.2020

07:00 — виїзд зі Сміли.

08:00 — виїзд з Черкас.

09: 00 — прибуття до Чигирина.

09:00-11:30екскурсія в музей Б. Хмельницького, Замкової Гори (оплачується додатково).

Музей Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Також відвідаємо храм Петра і Павла, вівтар якого вражає дерев’яним різьбленням. Подивимося на відновлену резиденцію Богдана Хмельницького. З Богданової гори разом з гетьманом будемо милуватися красою величної України, її мальовничою природою. Торкнемося історії в бастіоні Дорошенка і відчуємо себе захисниками козацької фортеці.

11:30—13:00переїзд в с. Суботів. Екскурсія до Іллінської церкви, Замчища Б. Хмельницького, трьох колодязів (оплачується додатково).

В с. Суботів, родовий маєток великого лицаря України — Богдана Хмельницького. Під час екскурсії дізнаємося про одну з найбільших загадок історії нашої країни. Зайдемо в Іллінську церкву, створену за проектом самого господаря маєтку. Спробуємо з’ясувати, руїни чого археологи знайшли на старому замчище. І втамувати спрагу чистою водою з історичного колодязя.

13.00—13:50переїзд в Холодний Яр. Екскурсія до 1000-річного дуба Максима Залізняка, сувеніри, катання на конях (оплачується додатково).

На хуторі Будда, де росте патріарх українських лісів і природне диво України — дуб Максима Залізняка, німий тисячолітній свідок подій української історії. Відвідаємо єдину в Україні церкву святого праведного Петра Калнишевського, останнього кошового отамана Запорізької Січі. І на завершення нашої подорожі, відновивши свої сили завдяки козацькому духу Чигиринщини і надзвичайної енергії Холодного Яру, повертаємося додому.

13:50—14:30обід в ресторані «Дикий Хутір» близько 1000-річного дуба-велетня (у вартість не входить).

14:30—15:45 — Мельники-екскурсія, Мотрина гора, скіфське городище, Мотронинський монастир-екскурсія, печери (оплачується додатково).

Відвідування Мотронинського монастиря, де з задоволенням послухаємо легенди загадкового Холодного Яру, цікаві розповіді з історії сіл і міст Черкаської області і про минуле одного з найбільших монастирів області — Мотронинського. Зайдемо в Свято-Троїцький храм, наповнимося спокоєм і радістю від перебування в святих місцях. Онуфріївський джерело, який знаходиться поруч з монастирем, подарує молодість і свіжість всім, хто прийшов.

16:00 — збір групи та виїзд додому

17:00 — прибуття до Черкас

18:00 — прибуття до Сміли

Вартість туру

Дорослі

Діти до 12 років включно

Із Сміли

350 грн/особа

320 грн/особа

Із Черкас

330 грн/особа

300 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, екскурсійне обслуговується, страхування, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачується: вхідні квитки на екскурсійні об’єкти, харчування, особисті витрати.

Залишити відгук