Дельфінарій “Немо”

Неможливо не любити дельфінів. Це добрі і привітні істоти, поспостерігавши за ними один раз просто закохуєшся назавжди. Тепер за можливістю поспостерігати за дельфінами і поспілкуватися з ними не потрібно їхати до моря, адже в Києві відкрито перший стаціонарний цілорічний дельфінарій, розташований в районі ВДНГ.
Являє собою складна інженерна споруда, що повністю відповідає світовим стандартам роботи з морським і ссавцями. До складу Київського культурно-оздоровчого комплексу «Немо» входять дельфінарій, океанаріум і центр дельфінотерапії.

На виставах в дельфінарії розповідається про фізіологію і характерах дельфінів, особливості їхньої поведінки, а також про необхідність дбайливого ставлення до дельфінів і до всієї природи. Щодня проходять вистави за участю дельфінів-афалін Шкіпера, Фліпер, Боцмана, Каспера, а так само морських котиків Клеп, Боні і Норми. Трибуни дельфінарію вміщають 900 глядачів, які розміщуються навколо 20-метрового басейну з морською водою.

Крім шоу з морськими тваринами в дельфінарії для всіх бажаючих існує можливість плавання з дельфінами і дайвінгу з дельфінами (дана послуга являє собою занурення з повним комплектом устаткування і досвідченим інструктором під воду до дельфінів). Крім того проводяться сеанси дельфінотерапії, що є ефективним методом безмедикаментозного оздоровлення та реабілітації дітей з функціональними обмеженнями.

Це прекрасна можливість познайомити дітей з дільфінамі, подивитися на виступ не тільки дельфінів, а й гімнастів, музикантів, танцюристів і ілюзіоністів. Також в дельфінарії є тераріум, там можна побачити великих павуків, змій, ящірок, колекцію метеликів і інше.

Каса дельфінарію «Немо» працює щодня по буднях і в неділю
з 10:00 до 20:00, в суботу з 10:00 до 23:00

  Вартість послуг:

Назва День Сеанс Вартість
Денне шоу
Вт, Ср, Чт, Пт 12:00 15:00 18:00 200 грн
Сб, Вс 12:00 15:00 18:00 250 грн

 
Ціни на додаткові послуги:
 

Дітям від 5 років купується квиток по повній вартості
Терраріум
вт, ср, чт, пт, вс с 10:00 до 19:30,
сб – с 10:00 до 23:00
щоденно, крім понеділка 80 грн.
Фото-відеозйомка під час шоу
БЕЗКОШТОВНО
Фото з дельфінами на помості

  • На наш фотоаппарат
  • На свій фотоаппарат
до 5 осіб
250 грн.
200 грн.

 

Залишити відгук