Спортивний Київ (НСК «Олімпійський»+музей Кличків)

Починаючи з 1913 року, коли у Києві відбулась Всеросійська Олімпіада, наше місто має славу великого спортивного центру. Змагання найвищих рангів з різних видів спорту мали та мають місце у Києві. Чемпіонати світу та Європи, відбірковий футбольний турнір Олімпіади 1980 року, фінал славетного Євро-2012, внутрішньоукраїнські змагання – усі ці спортивні заходи успішно провела столиця України.

Імена багатьох спортсменів-киян, а також тренерів, спортивних клубів тощо відомі прихильникам спорту звідусіль. Нерідко їхній внесок у всесвітнє визнання України є більш вагомим, ніж деяких її політиків.

Про спортивні досягнення нашої держави пропонуємо дізнатись протягом цієї екскурсії для школярів.

У екскурсантів буде нагода відвідати найбільший спорткомплекс України – Олімпійський. Він успішно отримав найвищу категорію УЕФА та підтвердив її під час футбольних подій Євро 2012. Це одна з найкращих спортивних арен нашої країни. Унікальне газонне покриття, яке вирощували спеціально для нашого стадіону цілих два роки, гігантський мембранний дах, що самостійно очищується від снігу, величезне інформаційне табло, арена на 70 150 місць – погодьтеся, це варто побачити в безпосередній близькості! Ну і, звичайно, дізнатися про історію цього чудового стадіону.

Окрім усього іншого, на екскурсії по стадіону Вам відкриється те, чого не побачиш під час будь-якого спортивного або ж концертного заходу на його території, а саме:

  • італійське подвір’я;
  • прес-центр;
  • президентська ложа;
  • роздягальня київського «Динамо» та збірної України!
  • та багато іншого.

Усюди – фото на пам’ять!

Також пропонується відвідання виставки спортивної слави братів Кличко – «Історія однієї мрії», де зібрано призи, кубки, чемпіонські пояси знаменитих боксерів. Відвідувачі відчують себе учасниками рингу, стоячи у темному приміщенні, в оточенні величезних екранів, на яких вони передивляться вражаючий фільм про перемоги та поразки всесвітньо відомих спортсменів

Залишити відгук