Одеса – «Перлина, Мекка і Мама»

2 дні / 1 ніч в Одесі

1 день

Оглядова екскурсія по місту «Чорноморська Перлина». Аркадія, Великий Фонтан, Французький бульвар, проспект Шевченка, вул.Пушкінська, Митна площа, Приморський бульвар, Думська площа. Ви побачите чудові архітектурні пам’ятники: Оперний театр, Міська Рада, Палац графа М. С. Воронцова, Пасаж, Театральна і Соборна площі, Міський сад, Театри, Музеї, Пушкін, Герцог де Рішельє, Граф Воронцов, легендарний Леонід Утьосов, Сергій Уточкін, Катерина II, пам’ятник «12 стільцеві» …

Розміщення в готелі.

Вільний час.

Відвідування музеїв (факультативно): Археологічний, Історичний, Художній та ін.

Вільний час. Прогулянка по Дерибасівській.

2 день.

Сніданок. Звільнення номерів.

Здача речей в камеру зберігання. Автобусна екскурсія «Одеські катакомби». Історія катакомб, події в катакомбах в XIX, початку ХХ століття. Одеські катакомби – найзнаменитіші в світі. Їх протяжність сягає трьох тисяч кілометрів. В даний час Одеські катакомби по своєму хитросплетінню лабіринтів є одними з найзаплутаніших у світі.

Підземні лабіринти одеських катакомб проходять під усією Одесою і мають численні виходи до моря. У віддалених галереях, відгороджених від основного лабіринту залізобетонними перемичками, влаштовуються склади, підвали для витримки коньяку, пункти управління та зв’язку на випадок надзвичайних ситуацій та ін. Відвідувачі картинної галереї на вул. Короленка (художній музей) оглядають потайний хід, який колись зв’язував палац княгині Потоцької з берегом моря.

В с. Нерубайське під Одесою працює Музей партизанської слави. Знаходиться на глибині 20 м. В експозиції музею зброя і предмети побуту партизанів, партизанський табір.

Або «Кримінальна Одеса» або Одеса – «Мама». Знайомство з темним минулим Одеси. В ході екскурсії Ви відвідаєте митницю, парк Шевченка (кріпосна стіна) і карантинну гавань, знаменитий район Молдаванка і обов’язково проїдете по вул. М’ясоїдівській.

На Молдаванці народився всім відомий Мішка Япончик, визнаний глава одеської мафії. Під ім’ям Бені Кріка він відомий всім, хто читав «Одеські розповіді» Ісаака Бабеля. На Молдаванці – діяла вища злодійська академія, яка готувала «кадри» не тільки для Російської імперії, а й на експорт. Одеса була ареною легендарних злодіїв і аферистів, таких як Сонька Золота Ручка – неперевершена карманниця, Лев Задов – начальник махновської розвідки, Нюма Котов і багато інших особистостей, відомих і не дуже. І, звичайно ж, проїдемо по місцях зйомок фільмів «Ліквідація» і «Мішка Япончик».

Виїзд додому.

 

Вартість туру (при проїзді потягом) від 1600 грн/особа на групу 18 + 1

Вартість туру (при проїзді автобусом) від 2000 грн/особа на групу 18 + 1

У вартість входить:

  • проживання в хостелі
  • 2 автобусних екскурсії
  • суміщені з трансферами: «Чорноморська перлина» і «Одеські катакомби», або «Кримінальна Одеса», послуги супроводжуючого.

Додатково оплачуються: квитки на поїзд від 210 грн./дві сторони. Харчування: сніданки – від 60 грн., обіди – від 75 грн.; вхідні квитки в музеї: Художній – 30 грн., Археологічний – 30грн., Катакомби – 20 грн., проїзд в громадському транспорті.

Залишити відгук