ПОЇЗДКА ДО АКВАПАРКУ “ТЕРМІНАЛ” (м. Бровари)

Акваторія аквапарку в будь-який час року відкрита для дітей та дорослих, які хочуть поплавати, влаштувати справжнє свято, зарядитися енергією або просто як слід відпочити від повсякденної рутини.

 Найголовніше в будь-якому аквапарку — це, звичайно ж, його водні атракціони. Адже відвідувачі направляються в акваторію, насамперед, за гострими і приємними відчуттями, за пригодами і гарним настроєм. На величезній площі (20,5 тис. м кв.) розташувалося 11 найрізноманітніших водних гірок: хочеш — промчатись з вітерцем по крутих віражах, хочеш — закрутись змійкою, а хочеш — полоскочи свої нерви в екстремальному вирі.

І найголовніше, аквапарк «Термінал», незважаючи на різноманіття  екстрім-зон, — це абсолютно безпечне місце, оскільки тут використовується саме надійне обладнання і забезпечується безперервний контроль з боку професійних рятувальників.

Окрема зона Аквапарку під назвою «Десант на Місяці» призначена для найвимогливіших відвідувачів – Ваших малюків. Кому-кому, а їм нудьгувати точно не доведеться. Тут Ваші непосиди зможуть постріляти з водної гармати, поплавати в басейні, попустувати під бризками теплих гейзерів та з захопленням покататися з гірок.

Збираєтеся провести увікенд всією сім’єю? Тоді похід в аквапарк буде ідеальним рішенням, оскільки задоволення від такого активного проведення часу гарантовано отримають діти будь-якого віку.

 

Вартість туру 280 грн/особа

 

У вартість входить: проїзд автобусом, супровід від туристичної фірми, страхування.

Додатково оплачується: абонемент в аквапарк 180 грн/дорослий, 150 грн/дитячий.

*Поїздка можлива для організованих груп від 7 осіб

Залишити відгук