Столичний вікенд! Музеї Фотоілюзій та Авіації

 

Дата туру: 19.09.2020

Музей фотоілюзій відкритий для глядачів будь-якого віку, без обмежень і може гарантувати – нудно не буде! Побувати на обкладинці журналу Форбс, врятуватись від акули, втекти від виверження вулкану, відчути левітацію і це лише найменша частина того, що є у нашому музеї.

Це новий формат музею, в якому фотозйомка не тільки не заборонена, але і є невід’ємною частиною чарівного дійства. Відвідувачі музею – це не просто глядачі, а повноправні учасники локацій. Тут кожен знайде щось особливо близьке саме для себе, адже картини охоплюють найцікавіші для людства теми!

 

 

Відкрити таємницю авіації, заглянути в кабіни пілотів, розглянути двигуни можна в унікальному Державному музеї авіації України ім. О.К. Антонова.

Під час екскурсії ви побачите літальні апарати різних модифікацій. Серед них ТУ-154 – один з наймасовіших радянських пасажирських літаків; ЯК-42 із стрілоподібним крилом; перший серійний АН-24; двомоторний літак Л-410; вертольоти Мі-2, Мі-4, Мі-8 і Ка-26; а також авіаційні двигуни. Масштаб музею вражає, територія майже 200 000 квадратних метрів.

 

Програма туру:

05:30 — виїзд із м.Кропивницький;

07:00 — виїзд із м.Черкаси;

По маршруту : Олександрівка,Кам’янка, Сміла, Золотоноша, Городище, Корсунь-Шевченківський, Київ.

12:00 — 13:00 – час в музеї фотоілюзій (оплачується додатково);

13:00 —  15:00 – обід в Пузатій хаті (оплачується додатково).

 

 

Вільний час на Контрактовій площі. Факультативно можна:

  • відвідати оглядове колесо,
  • відпочити в сквері,
  • посмакувати біля фуд-кортів,
  • набратися духовної сили в Храмі Святої Великомучениці Катерини;

15:3017:30 – екскурсія до Державного музею авіації України ім. О.К. Антонова (оплачується додатково);

17:30 — збір групи біля автобусу;

17:40 – виїзд з м.Київ;

21:40 — орієнтовний час повернення в м.Черкаси;

23:20 — орієнтовний час повернення в м.Кропивницький.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ від 470 ГРН/ОСОБА

дітям до 12 років від 420 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страхування, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачується

вхідний квиток в музей фотоілюзій – 140 грн для дорослих, 120 грн для дітей;

вхідний квиток до музею КВВАІУ – 100 грн для дорослих, 80 грн для школярів, студентів та пенсіонерів; + 15-20 грн екскурсійне обслуговування (300 грн за групу). ( безкоштовно: ветерани, учасники бойових дій; інваліди 1-ої и 2-ої категорій; ліквідатори аварії на ЧАЕС 1-ої и 2-ої категорій; діти до 7-ми років, багатодітні сім’ї; робітники українських музеїв. Без відвідування салонів та експозицій. За наявності відповідного документа)

Прибуваємо додому, відпочиваємо та ділимося враженнями про цікаву екскурсію з друзями та знайомими. А також заробляємо бонуси, якщо ділимось враженнями в інтернеті: залишайте відгуки на гугл, фейсбук або інстаграм та отримайте сертифікат на наступну подорож на 300 грн від Flamingo!

Tags: ,