“Студентський Львів” (для старших класів)

2 дні/1 ніч

ЩО  ВИ  ВИПРОБУЄТЕ  В  ЦЬОМУ  ТУРІ:

 • прогуляєтеся стародавніми вулицями Львова, включеними до світової спадщини ЮНЕСКО разом з акторами та послухаєте їхні розповіді;
 • відчуєте запах кави, шоколаду та карамелі, які огортають весь Львів;
 • побачите 4 ВУЗи Львова;
 • відвідаєте відомі концептуальні ресторани;
 • оглянете Львів з висоти пташиного польоту;
 • дізнаєтеся, чому на горі Високий замок більше немає замку;
 • побачите, як жили люди декілька століть тому;
 • позмагаєтеся командами, розгадуючи питання квесту на смартфонах.

ПРОГРАМА ТУРУ

ДЕНЬ 1

Розпочинаємо знайомство зі Львовом з оглядової екскурсії автобусом. Ми побачимо Львів з різних сторін: де мешканці народжуються, навчаються в школах, гуляють в парках, моляться, лікуються та де їх ховають… Розповімо про те, як Львів розвивався в різний час. Особливу увагу приділимо університетам – побачимо чотири ВУЗИ (головні корпуси ЛНУ ім. Ів. Франка, НУ «Львівська Політехніка», медичний університет ім. Данила Галицького, ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Степана Гжицького), розповімо про студентське життя міста. Також пропонуємо Вам піднятися на гору Високий Замок, щоб побачити весь Львів з Висоти пташиного польоту (підйом триватиме близько 15 хвилин).

 

crw_1426_729x547

Після обіду на нас чекає театралізована екскурсія, яка знову ж таки буде пов’язана зі студентством! Наші актори розкажуть Вам, як навчалася молодь різних національностей в різні епохи та в різних закладах. А, заразом, познайомлять Вас із центральною частиною нашого міста, занесеною до середньовічної спадщини ЮНЕСКО.

Трішки вільного часу, щоб встигнути придбати сувеніри.

Далі – перевіримо, наскільки добре Ви орієнтуєтеся в «чужих» містах та вмієте працювати командою! Ділимося на команди та розгадуємо завдання квесту на смартфонах. (Квест проходитиме в пішохідній зоні, що є цілком безпечно для учнів, які, навіть, захопилися грою).

Вечеря, вільний час та ночліг.

img_1661

ДЕНЬ 2

Сніданок. Підйом на ратушу.

«Концептуальна» екскурсія середмістям. Ми покажемо Вам те, чим відомий Львів! А саме – своїми незвичайними тематичними ресторанами! Відвідаємо «Криївку», «Копальню кави», в якій видобувають каву в шахтах, єврейську кнайпу «Золота Роза», в якій немає цін у меню, а з офіціантами потрібно торгуватися, «Лівий берег» – підземний ресторан на березі… міської каналізації. А також включимо до маршруту підземелля – найстаріші «частинки» нашого міста, які збереглися ще від часів перших правителів (можна заощадити взявши лише безкоштовні підземелля). Майстер-клас в «Майстерні шоколаду», обід та від’їзд.

 

 

Вартість туру (при проїзді потягом) від 1200 грн/особа на групу 18 + 1

Вартість туру (при проїзді автобусом) від 2500 грн/особа на групу 18 + 1

У  ВАРТІСТЬ  ВКЛЮЧЕНО:

–  ночівля (1 ніч, по 3-8 людей в кімнаті, залежно від того, який із закладів зможе нас розмістити на обрані дати);

–  супровід керівником групи протягом всього туру;

– супровід туристичним автобусом у першій половині першого дня;

– квест на смартфонах;

– театралізована екскурсія;

–  страхування групи.

ДОДАТКОВО  ОПЛАЧУЮТЬСЯ

-вхідні квитки на об’єктах. Для 1 дорослого супроводжуючого на 10 дітей вхідні квитки є безкоштовними. Вартість квитків може змінюватися, залежно від сезону та внутрішніх змін на об’єктах. Також ми можемо розрахувати з Вами вартість вхідних квитків заздалегідь та Вам не потрібно буде турбуватися про це під час туру. Також додатково можна замовити трансфер на вокзал: 600 грн для групи.

-Харчування (орієнтовно 60-95 грн/один прийом їжі)

-Квитки на потяг (орієнтовно 350 грн/особа)

Вартість вхідних квитків (станом на січень 2020)*

*надаємо перелік вартості всіх вхідних квитків, проте не обов’язково відвідувати всі об’єкти

 • вежа ратуші: дорослі та діти від 14 р – 30 грн, діти до 13 років включно – 20 грн;
 • підземелля середмістя: домініканського храму: дорослі – 20 грн, діти – 15 грн; єзуїтського храму: дор – 15 грн, діти – безкоштовно; храму тринітаріїв: дор і діти – 5 грн; підземелля аптеки-музею: дорослі – 20 грн, діти – 10 грн;
 • стадіон «Арена-Львів» – при групі від 10 людей: дорослі – 40 грн, діти – 20 грн; при групі до 10 людей: дор – 80 грн, діти – 40 грн;
 • Музей-криївка УПА: діти та дорослі – 10 грн.
 • Майстер-клас в «Майстерні шоколаду»: 194 або 258 грн (в дорожчому варіанті більша кількість наповнювачів)

**Програма може бути змінена та доповнена за побажаннями групи.

Tags:

Залишити відгук