Свято молодого вина

bogol

Головна подія туру – Фестиваль вина в День Св. Мартина (м. Мукачево)

Святого Мартина Турського дуже люблять у Європі, день його пам’яті там вшановують 11 листопада. Цього дня традиційно їдять смажену гуску, п’ють молоде вино, займаються благодійністю та готуються до посту перед Різдвом.

В Україні Святий Мартин ще з XIV століття є офіційним покровителем закарпатського міста Мукачево. Програма святкування його дня в цьому місті з кожним роком стає все більш насиченою, а саме свято проходить щоразу із більшим розмахом і не обмежується одним днем.

Розпочинається захід здебільшого з виступу середньовічних музикантів та зустрічі з гусем – символом свята.

У програмі свята – дегустація молодих вин,  кулінарні ярмарки, художні виставки, благодійні акції та різноманітні майстер-класи. Влаштовують організатори і театралізовані дійства, до прикладу, показові лицарські бої чи створюють пісочну анімацію на тему «Легенди про Святого Мартина». Ще одним атрибутом фестивалю є окроплення землі молодим вином як символ подяки за зібраний врожай.

 

План туру:

1 день: Ужгород (екскурсія містом, набережною, загальний огляд замку) – Мукачево (екскурсія містом, обід, екскурсія в замок «Паланок», участь у фестивалі) –  Боржава (ночівля в угорських садибах зеленого туризму, поселення о 20:30).

2 день: Боржава (сніданок, виїзд о 08:00) – Берегове (купання в термальних водах комплексу «Жайворонок», прісному басейні, обід ) — Чинадієво (екскурсія зі смолоскипами замком Сент-Міклош (Замком кохання)) – санаторій «Карпати» (екскурсія палацом Шенборнів, прогулянка парком).

 

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ

Дата: 11.11.16.  

18:00 – виїзд з м. Черкаси;

18:30 — виїзд із м. Сміли;

19:00 – виїзд з м. Городище;

19:30 – виїзд з м. Корсунь.

 

Дата:12.11.16

1). Приїзд в м. Ужгород. Столиця Закарпаття зачарує Вас своєю затишною аурою. Місто, в якому переплелися словацька, угорська, чеська, єврейська та українська спільноти здивує вас архітектурним, релігійним та культурним різноманіттям.  Найдовша в Європі липова алея вздовж набережної зачарує вас своїм спокоєм. А древній могутній замок залишить по собі романтичний спогад. Вартість вхідних квитків: дорослі – 25 грн., студенти – 15 грн., діти – 10 грн. Обід буде відбуватися перед м. Ужгородом у ресторані “Барвінок”. Вартість 75 грн.

2). Приїзд в м. Мукачево. Візитка Закарпаття, улюблений замок туристів, одна з найгарніших фортець Східної Європи чекає на вас у Мукачево – Замок «Паланок». Ще здалека видніється силует твердині, яка побудована на загаслому вулкані висотою 68м. Кажуть, що перші укріплення побудовані на цьому місці ще у ІХ столітті. Вже муровану фортецю збудував князь Коріатович, який досі живе в замку і виконує бажання, якщо потримати його за пальця. Також ви побачите середньовічну фортифікаційну архітектуру, старовинні двори, ходи, галереї та колодязь, глибиною 85м. Вартість вхідних квитків: дорослий — 20 грн,  студентський – 15 грн, школярі – 10 грн.

3). Оглядова екскурсія по м. Мукачево. Місто цікаве своєю давньою історією вишуканою архітектурою та неповторною атмосферою. Пропонуємо Вам оглянути центральну частину міста, величні храми, давні кам’яниці, зелену ратушу, набережну та закохатися у цей неперевершений колорит.

4). Вільний час на фестивалі.

5). Вечеря І дня відбувтиметься в садибах зеленого туризму і складається з найкращих страв угорської кухні. Меню: бульйон з чігою (домашня вермішель), угорські голубці, солодощі домашньої випічки, домашнє вино та інші алкогольні напої. Вартість: 60 грн.

6). Ночівля. Щоб краще відчути колорит Закарпаття, поспілкуватися з етнічними угорцями, скуштувати їхні домашні страви, насолодитися гостинністю місцевих мешканців та відчути себе як вдома, запрошуємо вас на ночівлю в садиби зеленого туризму селища Боржава. Зручні дво-, тримісні кімнати зі зручностями на блок.

Дата: 13.11.16.

1). Сніданок ІІ день відбувається в садибах зеленого туризму. Меню: холодна нарізка, яєчня, чай, кава. Входить у вартість. Виселення з номерів.

2). Переїзд в Берегове. Термальні джерела в районі міста Берегово, є дуже рідкісними в світі, і їх можна перелічити на пальцях однієї руки. Такі джерела існують лише в Угорщині, Новій Зеландії та на Камчатці.

Вартість вхідних квитків: (Мінімальний пакет 2 години):

  • дорослий — 150 грн;
  • пенсіонери — 130 грн;
  • діти з висотою до 1,5 м — 70 грн;
  • діти з висотою до 1,2 м — безкоштовно;
  • учасники АТО — безкоштовно.

3) Приїзд у село Карпати, Мукачівський район. Закарпатської області. Замок Шенборн — колишній палац, а з 1946 року — санаторій «Карпати». Шенборн —

аристократичний німецько-австрійський рід, який нараховує кілька високопоставлених осіб римо-католицького духовенства. Представники цієї родини були найбільшими землевласниками на Закарпатті. Після придушення антигабсбурзького повстання маєтки князя Ракоці та постанців 31 липня 1728 року були подаровані цісарем Карлом VI архієпископу Лотару Францу Шенборну, який доручив керівництво своїми володіннями кузену Фрідріху Карлу Шенборну, як спадкоємцю. Вартість вхідних квитків: дорослий – 10 грн, студентський — 8 грн, діти до 14 років – 5 грн. Обід ІІ дня орієнтовна вартість 65 грн.

4). Приїзд у село Чинадієво, Мукачівський район, Закарпатської області. Оглядова екскурсія, замок «Сент-Міклош». Чинадієвський замок — пам’ятка архітектури XIV-XIX століть. На місці, де розташований замок, долина річки Латориця звужується, гори обступають шлях зусібіч, а неподалік знаходиться перевал, так звані «Руські ворота», звідки угорські королі водили свої війська на Галичину. Вартість вхідних квитків: дорослий — 20 грн, студентський — 15 грн, діти до 14 років — 10 грн.

6). Виїзд до м. Черкаси.

Вартість туру 1650 грн/особа

Дітям до 10 років знижка 50 грн.

У вартість входить: проїзд автобусом, проживання зі сніданком, супровід гіда-екскурсовода, страхування на час подорожі.

 У додатково оплачуються: вхідні квитки в музеях, харчування.

 

 

Отзыв

  • Юлія сказав:

    Їздили разом з чоловіком. Море вражень і всі позитивні) Подяка гіду Костянтину та екскурсоводу Аллі, які опікувалися нами ці два дні) Окреме спасибі керівнику групи, Олені за чудесно сплановану поїздку) Старовинні замки, чарівні міста, панорами гір – кращого вікенду годі бажати. Ще варто відзначити смачну кухню і хороший прийом у садибі пані Мар’яни, а також термальні джерела у Берегово, де я особисто радила б побувати кожному.

Залишити відгук