Там, де народжується музика

Екскурсія в один з найбільших київських магазинів музичних інструментів познайомить Вас з історією створення, еволюцією і сьогоднішнім днем цілої плеяди клавішних і смичкових, духових і ударних, електронних і акустичних інструментів. Ви зможете оцінити свої музичні здібності, зігравши на них або створити власний твір за допомогою електронного синтезатора звуку.

Екскурсовод розповість про роботу диск-жокея і покаже студію звукозапису, запропонує спробувати себе на робочому місці барабанщика або музичного оператора. Можливо, Ви скрипаль або піаніст, гітарист або кларнетист? Інструменти до ваших послуг! А ще мікрофони і навушники, радіосистеми і устаткування для радіо- і телестудій, фотографії відомих артистів і музикантів, які бувають в магазині. Африканські, індійські, австралійські народні музичні інструменти, які незвично звучать для нашого слуху, теж представлені тут.

На цій екскурсії часто бувають вчителі музики зі своїми учнями (уроки завжди виходять дуже цікавими), батькам із дітьми тут також завжди раді.

Наприкінці екскурсії до магазину музичних інструментів на Вас очікує приємний сюрприз.

Залишити відгук