26.03 ми з дітьми їздили на екскурсію до Києва! Дякуємо агентству “Фламінго” в особі пані Юлії за змістовну поїздку! А головне – за оперативність!
26.03 ми з дітьми їздили на екскурсію до Києва! Дякуємо агентству “Фламінго” в особі пані Юлії за змістовну поїздку! А головне – за оперативність!
Обязательное поле