Великодній тур. Освячення паски

Дата туру: 18-19.04.2020

Покровський Красногірський жіночий монастир.

Тиша. Благоговійний спокій та мир, сповільненість часу – це все незмінні явища, які присутні у повітрі навколо Красногірського жіночого монастиря ось вже понад чотири століття. Обитель вважають однією із п’яти найстародавніших в усій Україні, а на поклоніння до головної святині монастиря — чудодійної ікони Дубенської Пресвятої Богородиці — постійно з’їжджаються паломники з усіх міст.

За переказами, відлюдне життя в Красногір’ї на місці майбутнього монастиря започаткував чернець із Константинополя приблизно наприкінці XVI — на початку XVII століття. Йому у сні явилась Цариця Небесна, повеліла відправитись на Руську землю та вказала місце майбутнього монастиря в горі біля Золотоноші. Першою обителлю візантійського ченця стала викопана ним самим печера. Невдовзі про монаха стало відомо господарю тієї землі — козаку Івану Шебету-Слюжці, який вирішив перетворити Красну гірку, як називали її місцеві мешканці, в гору Божу — заснувати тут святу обитель. Ця вість невдовзі облетіла навколишні села і до першого поселенця стали приєднуватися охочі присвятити своє життя Богу.

Що є правдою, а що легендами подекуди розібратися не просто. Проте кожен хто побував хоч раз на території цього храму відчув величезну силу та духовне збагачення. Тому ми запрошуємо Вас освятити свої кошики в святу ніч в Красногірському монастирі.

Субота 18.04.20

21:10 — збір групи та виїзд зі м. Сміли;

21:50  –  збір групи та виїзд з м. Черкаси;

23:00 — 00:00 – Чин Поховання Плащаниці;

Неділя 19.04.20

00:00 — 05:00 – Хресний хід, Пасхальна Утреня, Пасхальна Божественна Літургія, освячення пасок;

05:30 — виїзд додому;

06:40 – орієнтовний час повернення в м. Черкаси.

07:30 — орієнтовний час повернення в м. Смілу;

 

Вартість туру

Дорослі

Діти до 12 років включно

Із Сміли

240 грн/особа

220 грн/особа

Із Черкас

200 грн/особа

180 грн/особа

 

У вартість входить: проїзд автобусом, страхування, супровід від туристичної фірми.

Залишити відгук