Запрошуємо на Сорочинський ярмарок!

Національний Сорочинський ярмарок – 2016 року пройде з 16 по 21 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на батьківщині Миколи Гоголя, на ярмарковій площі в 16 га під відкритим небом.

Традиційно порадують гостей ярмарку унікальні вироби народних майстрів, від яких на сьогодні вже подано понад двісті заявок. Родина майстрів Куриліних привезе на ярмарок кераміку на тему українських героїв, Задорожний Михайло Васильович презентуватиме опішнянську кераміку, а вишивка від Новікової Валентини та Забори Віри Петрівни – це справжні шедеври народного мистецтва. І, як завжди, в численних кафе і ресторанах можна буде насолодитись стравами української кухні та кухонь народів світу.

Історичні садиби гоголівських часів гостинно зустрічатимуть на своїх територіях. На кожній садибі, крім звичних майстер-класів, з’являться нові, а також планується проведення тут значного розмаїття етнографічних свят та обрядових дійств, таких, як Свято Сала, Вергуна, Гарбуза, Спаса Медового, Вареника та Галушки, Борщу ну і, звісно ж, Українське Весілля. Щоб численні гості ярмарку не губилися, на полі з’являться нові гарненькі покажчики, які, окрім основної функції, стануть цікавим місцем для фотографування.

Організатори ярмарку прагнуть зробити його насиченим емоціями, новими проектами та цікавинками.

Програма туру:

6-00 виїзд з Шполи,Корсуня,Олександрівки

6-30 виїзд з Городища, Кам’янки

7-00  збір групи та виїзд з м.Сміла

7-40 збір групи та виїзд з м.Черкаси

10-30 зупинка та екскурсія: Мгарський монастир (чоловічий монастир в с.Мгарь)

11-30 прибуття на Сорочинський ярмарок

17-00 виїзд з Сорочинців

21.00-22.00 прибуття до Вашого міста

Вартість туру 260-280 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом туристичного класу, страховка, послуги екскурсовода на маршруті.

Залишити відгук