Запрошуємо в на каток «Слайз» м. Кропивницький (Кіровоград)

 

*Екскурсія по Кропивницькому (Кіровограду). Адміністративний і промисловий центр, вигідно розташований у центральній частині України. «Столиця Степового краю», «Маленький Париж» – так ласкаво називають кіровоградці своє рідне місто. Історія міста налічує не одну сотню років. Кожне століття залишило тут свій особливий знак. Відображений він в унікальному спорудженні фортеці Святої Єлизавети, в шедеврах архітектурних ансамблів XIX ст., переплетенні вулиць і провулків.

У місті збережена садиба засновника професійного українського театру – драматурга Івана Тобілевича (Карпенка-Карого). Тепер державний музей-заповідник пропонує відвідувачам помилуватися красою чудового парку і ставка і, звичайно, «Літнім театром». На його помостях зароджувалася театральна культура України. Окрім цього побачимо  розкішний маєток купця Барського в стилі раннього модерну та кунсткамеру Ільїна, яка є однією із залів музею.

Словом, у Кропивницькому є на що подивитись. Місто зберегло затишок і красу, створену ще в XIX столітті, і примножене творіннями сучасників.

*Льодовий каток «Слайз» в Кропивницькому – популярне місце активного відпочинку жителів Кіровоградської області в “не сезон” осінь-весна. При ковзанці є кафе, ковзани можна отримати на місці, можна зі своїми; початківці можуть навчатися  з місцевими молодими інструкторами або самостійно – зазвичай хто вміє кататися на роликах, легко стає на ковзани.

Вартість туру 180 грн/особа

Дітям до 10 років знижка 20 грн

 

У вартість входить: проїзд автобусом, страхування, екскурсія містом.

Додатково оплачується: вхідний абонемент на каток:

  • дорослий – 70 грн/год;
  • дитячий (діти до 12 років) – 60 грн/год;
  • безліміт – 100 грн/день (будні дні);
  • безліміт – 120 грн/день (вихідні).

 

Виїзд з Черкас, Сміли, Кам’янки, Олександрівки.

**Тур організовується на замовлення для групи від 7 осіб

 

 

 

Залишити відгук